Özel Dersler

Özel Ders Nedir? Nasıl işlenir?

Özel derslerimiz kişiyi özel ve enstrümanlara göre değişmektedir. Dersi alan öğrencinin seviyesine ve isteğine göre derslerimizi yapmaktayız. Öğrencinin hem eğlenebilmesini hem de öğrenebilmesini sağlamak temel amacımızdır.

Özel derslerimizde amaç öğrencilerimizin en hızlı bir biçimde başladığı enstrümanı çalabilmesi enstrümanı anlayabilmesidir.

Özel dersler de en çok üzerinde durduğumuz konu öğrencinin kendi kendine yetebilmesidir.

Öğrenciye çaldığı enstrümanının akordunun nasıl yapıldığı; enstrümanının bozulması kırılması gibi durumlarda neler yapması gerektiğini; tel kopması durumunda nasıl tel takabileceğini ve bunun gibi birçok enstrümanla alakalı bilgileri öğrencimize aktarırız.

Özel derslerimizi, ilgili enstrümanda ülkemizde ve dünyada geçerliliği olan method kitapları ve şarkı notaları üzerinden işlemekteyiz.

Özel derslerimizde öğrencinin önce seviyesini bakarız eğer öğrenci nota – solfej eksikliği varsa enstrüman dersine başlamadan önce bu eksiklerini kapatırız alacağınız özel derste sadece enstrüman değil nota ve solfej eğitimi de alırsınız.

Özel derslerimizde öğrencinin isteği durumunda enstrümanında seslendirdiği eser ve parçaları profesyonel video kaydına alır ve öğrenciye bu kaydı teslim ederiz.

Özel derslerimizi haftada bir saat olarak yapmaktayız fakat dersi alan öğrencinin isteği ve seviyesine göre ders saatlerini arttırabiliriz.

Özel derslerimizin süresi 60 dakikadır.

Özel derslerimiz, alanında uzman ve diplomalı öğretmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Leave a comment